Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Powróć do: strona główna

Grupy artystyczne

Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” to miejsce realizacji i rozwoju potrzeb kulturalnych lokalnej społeczności, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Działalność kulturalno-edukacyjna Ośrodka, ukierunkowana jest na ciągły rozwój i upowszechnianie życia kulturalnego poprzez sztukę i kulturę. Naszym celem jest zapewnienie spędzenia wolnego czasu w sposób twórczy i kreatywny oraz rozwijanie zainteresowań dla wszystkich mieszkańców Puław, dlatego oferta programowa Ośrodka skierowana jest do wszystkich grup społecznych i wiekowych.

W Ośrodku funkcjonują zespoły wokalne, taneczne, odbywają się zajęcia plastyczne i próby orkiestry dętej, a pod kierunkiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów swoje umiejętności rozwijają recytatorzy i pasjonaci sztuki teatralnej. Działają tu również koła zainteresowań i kluby.

Nasi animatorzy i instruktorzy od wielu lat pracują z Wami i dla Was, tworząc wspólną kulturalną przestrzeń. Wiemy, że w naszej lokalnej społeczności jest jeszcze wiele nieodkrytych talentów i osób, które nie miały okazji zaprezentować swoich twórczych pasji.

Warto to zmienić!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kulturalną, sprawdźcie i znajdźcie coś dla siebie!