Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Koncert "Supermenka" w wykonaniu Antoniny Nowosadzkiej, Mileny Kowalczyk i Michaliny Ryciak

Ocena 0/5

16 maja w Klubie Muzycznym SMOK trzy podopieczne instruktora Michała Matrasa: Antonina Nowosadzka, Milena Kowalczyk oraz Michalina Ryciak zaprezentują się publiczności w koncercie pt. „Supermenka”

Występ młodych artystek to połączenie muzyki w dobrym stylu, klubowej atmosfery i energetycznego show. Możecie liczyć na wybuchową mieszankę polskich i światowych przebojów z kanonu muzyki rozrywkowej. Usłyszymy m. in.: „Kiedy nie ma miłości” Krzysztofa Komedy, „If I Ain't Got You” Alicii Keys, „Ain't No Sunshine” Billa Withersa, „Jak na lotni” Andrzeja Zauchy, „Pod Papugami” Czesława Niemena czy tytułową „Supermenkę” Kayah.

Opieka artystyczna i piano: Michał Matras.

Zapraszamy 16 maja 2023 r. o godz. 18.00 do Klubu Muzycznego SMOK. Wstęp wolny.

2023-05-16_Supermenka 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia