Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Uroczystość Wręczenia Nagrody Prezydenta Miasta Puławy za działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego

Ocena 0/5

Paweł Maj - Prezydent Miasta Puławy zaprasza na uroczystość wręczenia Nagrody Prezydenta Miasta Puławy za działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, która odbędzie się 29 kwietnia 2025 r. o godz. 17.00 w Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika".

Nagroda zostanie przyznana w trzech kategoriach:

  • Puławska Organizacja Pozarządowa Roku
  •  Puławski Społecznik Roku
  • Nagroda Specjalna z okazji jubileuszu organizacji pozarządowej 

Uroczystość uświetni recital Ewy Błaszczyk „Pozwól mi spróbować jeszcze raz”. Znakomita aktorka, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród i założycielka fundacji „Akogo?” zabierze nas w emocjonalną podróż przez świat piosenek napisanych przez najwybitniejszych polskich i światowych twórców.

W repertuarze Ewy Błaszczyk znalazły się utwory autorstwa m.in.: Agnieszki Osieckiej, Jacka Kleyffa, Stanisława Soyki, Doroty Czupkiewicz, ks. Jana Twardowskiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Jana Wołka, Jacka Janczarskiego z muzyką Jerzego Satanowskiego, Zygmunta Koniecznego czy Włodzimierza Wysockiego. To nie tylko muzyczna podróż, ale także spotkanie z najważniejszymi myślami i emocjami, jakie te utwory niosą. „Pozwól mi spróbować jeszcze raz” to nie tylko koncert – to zetknięcie z historią, emocjami i pięknem muzyki, które Ewa Błaszczyk doskonale interpretuje, nadając im osobisty wydźwięk. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć magii jej recitalu.

Skład zespołu:

  • klawisze: Marcin Partyka
  • gitara: Michał Konstrat
  • saksofon: Sebastian Feliciak

Wstęp wolny.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia