Uroczystość Wręczenia Nagrody Prezydenta Miasta Puławy za działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego
Paweł Maj - Prezydent Miasta Puławy zaprasza na uroczystość wręczenia Nagrody Prezydenta Miasta Puławy za działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, która odbędzie się 29 kwietnia 2025 r. o godz. 17.00 w Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika".
Nagroda zostanie przyznana w trzech kategoriach:
- Puławska Organizacja Pozarządowa Roku
- Puławski Społecznik Roku
- Nagroda Specjalna z okazji jubileuszu organizacji pozarządowej
Uroczystość uświetni recital Ewy Błaszczyk „Pozwól mi spróbować jeszcze raz”. Znakomita aktorka, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród i założycielka fundacji „Akogo?” zabierze nas w emocjonalną podróż przez świat piosenek napisanych przez najwybitniejszych polskich i światowych twórców.
W repertuarze Ewy Błaszczyk znalazły się utwory autorstwa m.in.: Agnieszki Osieckiej, Jacka Kleyffa, Stanisława Soyki, Doroty Czupkiewicz, ks. Jana Twardowskiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Jana Wołka, Jacka Janczarskiego z muzyką Jerzego Satanowskiego, Zygmunta Koniecznego czy Włodzimierza Wysockiego. To nie tylko muzyczna podróż, ale także spotkanie z najważniejszymi myślami i emocjami, jakie te utwory niosą. „Pozwól mi spróbować jeszcze raz” to nie tylko koncert – to zetknięcie z historią, emocjami i pięknem muzyki, które Ewa Błaszczyk doskonale interpretuje, nadając im osobisty wydźwięk. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć magii jej recitalu.
Skład zespołu:
- klawisze: Marcin Partyka
- gitara: Michał Konstrat
- saksofon: Sebastian Feliciak
Wstęp wolny.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!