Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Latino solo dla nastolatek

Ocena 0/5

Latino, hip-hop, funky oraz taniec nowoczesny – te taneczne rytmy będą rozbrzmiewały w POK „Dom Chemika” także w trakcie ferii zimowych. Na parkiet zapraszamy dziewczęta i chłopców od 10 roku życia.

Udział w zajęciach będzie dla wszystkich uczestników ogromną frajdą i możliwością aktywnego spędzania czasuprzy energetycznej muzyce w gronie rówieśników. To także szansa na zdobycie nowych umiejętności i rozwijanie swojej pasji.

Tańce Latino solo to wachlarz tanecznych możliwości, dzięki którym można rozwinąć swoje ciało, koordynację ruchową i przeżyć wspaniałą taneczną przygodę! W programie samba, cha cha, rumba, passodoble i jive.

Cykl 5 zajęć: 18, 20, 23, 25 i 27 stycznia godz. 10:00 – 11:00, mała sala baletowa. Koszt za cały cykl: 60 zł, zapisy i płatność w kasie POK.

Zajęcia poprowadzi Jacek Kowalczyk -  zawodowy tancerz, trener oraz nauczyciel tańca w Egurrola Dance Studio, zawodowy nauczyciel tańca, choreograf oraz sędzia PZST w specjalizacji tańce par.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia