Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Teatr Kurtyna - spektakl mikołajkowy "Wilk, koza i koźlęta"

Ocena 0/5

Teatr "Kurtyna" Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika" zaprasza dzieci na spektakl teatralny pt: "Wilk, koza i koźlęta" wg Jana Grabowskiego.

Ilustracje: Justyna Szychowska

„Wilk, koza i koźlęta” to historia małych, psotliwych kózek, które nie zważają na czyhające na nie niebezpieczeństwo w postaci strasznego wilka grasującego w okolicy. Sprytny wilk wykorzystując nieobecność mamy kozy, zakrada się do obejścia, mając nadzieję na ucztę z młodych kózek.

Czy uda się je uratować? Wszystko zależy od małych widzów, którzy muszą pomóc w uwolnieniu kózek i przegonieniu wilka.

Reżyseria- Grażyna Idzik-Dominiak

Muzyka- Sławomir Sochacki, Andrzej Rotmański

Obsada: Agnieszka Cichocka, Anna Magdalena Filipiak, Katarzyna Grudzień, Małgorzata Bojanowicz, Magdalena Jóźwicka, Renata Szczypa, Grażyna Idzik-Dominiak.

Zapraszamy 6 grudnia 2022 r. o godz.17.00 do sali widowiskowej POK „Dom Chemika” Na spektakl obowiązują wejściówki, które można odebrać na portierni POK.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia