Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Premiera przedstawienia Dziecięcego Teatrzyku "Pinezka" pt. "Na podwórzu"

Ocena 0/5

17 czerwca zapraszamy na premierę przedstawienia przygotowaną przez Dziecięcy Teatrzyk "Pinezka" w reżyserii Anny Magdaleny Filipiak. Spektakl "Na podwórzu" powstał na podstawie scenariusza Zofii Wójcik.

Jest to zabawna historia typowej kurzej rodzinki. Tata-kogut, szef podwórka zawsze zapracowany! Mama Kura domowa, opiekująca się domem i dziećmi oraz rozbrykane niegrzeczne kurczaki, których bardzo ciekawi zewnętrzny świat. Pewnego ranka chłopaki kurczaki postanawiają wybierać się w podróż po świecie, podczas której o mały włos dochodzi do nieszczęścia. Jeden z kurczaków wpada do jeziorka, ale na pomoc przybywa dzielny bohater, który ratuje nieszczęśnika. Kim jest tajemnicza postać, która ratuje kurczaka? Dowiecie się podczas spektaklu.

Za adaptację, reżyserię i kostiumy do przedstawień odpowiada Anna Magdalena Filipiak, muzykę przygotował Michał Matras, a scenografię stworzył Andrzej Łukasiewicz.

Zapraszamy 17 czerwca o godz. 17:00 do małej sali teatralnej. Wstęp na zaproszenia i bilety w cenie 10 zł dostępne w kasie POK i na Biletyna.pl.

pinezka 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia