Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Koncert Angeliki Irauth

Ocena 0/5

Już niebawem kolejny koncert z cyklu "Puławy. Jestem stąd!" Tym razem na scenie Klubu Muzycznego SMOK wystąpi Angelika Irauth. Po koncercie jam session z Blues Smile Trio. 

Angelika Irauth – młoda piosenkarka, trenerka wokalna, pianistka, aranżerka, kompozytorka i autorka tekstów pochodząca z Puław. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Puławach w klasie fortepianu. Przez wiele lat związana była z Puławskim Ośrodkiem Kultury „Dom Chemika”. Uczestniczyła w wielu imprezach odbywających się w naszym Ośrodku i na terenie miasta.Jednym z jej największych osiągnięć jest zdobycie Kryształowego Kamertonu od Związku Autorów i Kompozytorów Polskich (ZAKRu) za autorską muzykę w projekcie Mirka Szawińska Band. Angelika jest laureatką wielu nagród na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Była jurorką II edycji programu „Śpiewajmy Razem All Together Now” w telewizji Polsat, oraz trenerką wokalną w projekcie "Muzyka pod blokiem" organizowanym przez Sounds of Street. Prowadzi konsultacje muzyczne w projekcie Kuba Klasiik Walczak oraz warsztaty „harmonia/śpiew w grupie” w projekcie Just Cover It.

Obecnie Angelika pracuje nad autorskim materiałem muzycznym, komponuje i pisze teksty.

Na koncert zapraszamy 7 stycznia o godz. 20:00, bilety w cenie 20 zł do nabycia w SMOKu.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia