Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Komu piosenkę? Elżbieta Flasińska i koleżanki

Ocena 0/5

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie muzyczne zatytułowane „Komu piosenkę?”, które odbędzie się 19 lutego o godz. 18.00 w Klubie Muzycznym SMOK. Główną bohaterką wieczoru będzie Elżbieta Flasińska, której towarzyszyć będą koleżanki: Bożena Jagielska, Józefa Janczura, Renata Siedlaczek oraz Jagoda Sztuka. Całość wydarzenia została przygotowana pod opieką instruktora Michała Matrasa, który odpowiada również za oprawę muzyczną i artystyczną koncertu.

W programie usłyszymy znane i lubiane utwory polskiej piosenki w osobistych, pełnych emocji interpretacjach, m. in. „Nie żałuję” i „Zamiast” Edyty Geppert, „Powróćmy jak za dawnych lat” Sławy Przybylskiej, „Walc Embarras”, i „Powrócisz tu” Ireny Santor oraz inne muzyczne niespodzianki.

Będzie to spotkanie z piosenką, w którym liczy się emocja, radość wspólnego śpiewania i bliskość z publicznością. Wieczór zapowiada się jako pełen wzruszeń, uśmiechu i pięknych melodii.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasie POK oraz online na Biletyna.pl.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności