Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Powróć do: Dom Chemika

Rezerwacja biletów

Ośrodek prowadzi sprzedaż biletów za pośrednictwem portalu Biletyna.pl oraz stacjonarnie w kasie Ośrodka. Rezerwacje biletów dokonane w kasie biletowej ważne są tydzień. Po tym czasie niewykupione rezerwacje są usuwane, a bilety ponownie dostępne w wolnej sprzedaży. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów.

Godziny otwarcia:

W okresie wakacyjnym (od 1 lipca do 2 września) kasa biletowa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 oraz na godzinę przed imprezą biletowaną.

Od września kasa biletowa POK "Dom Chemika" jest czynna w godzinach:

  • poniedziałek - piątek 8.00-16.00
  • oraz na godzinę przed imprezą biletowa
 

Kontakt:

telefon: 81 458 67 21
e-mail: kasa@domchemika.pl

Numer konta w Lubelskim Banku Spółdzielczym: 96 8741 0004 0080 3988 2000 0010 

 

Ulgi honorowane w POK "Dom Chemika" 

 

W POK „Dom Chemika” możecie skorzystać ze zniżek oferowanych posiadaczom ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz Dużej Puławskiej Rodziny. Program ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny adresowany jest do osób, które wychowują lub wychowały minimum trójkę dzieci. Puławska Karta Dużej Rodziny przeznaczona jest natomiast dla rodzin posiadających przynajmniej trójkę dzieci, przy czym ulgi na dzieci obowiązywać będą do 18 roku życia lub do 24, jeśli dziecko uczy się lub studiuje.

W ramach rabatów wynikających z posiadania kart, w naszym Ośrodku oferujemy możliwość tańszego korzystania z zajęć edukacyjno-artystycznych oraz zniżek na wybrane wydarzenia organizowane przez POK „Dom Chemika”.

  • Posiadacze obu Kart Dużych Rodzin mogą liczyć na 50% ulgi przy odpłatności za udział we wszystkich zajęciach w POK.

  • Karta Dużej Puławskiej Rodziny uprawnia do 10% zniżki przy biletowanych wydarzeniach organizowanych przez Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”.


Szczegóły korzystania z Karty Dużej Rodziny znajdują się na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, natomiast regulamin karty Dużej Puławskiej Rodziny znajdziecie na stronie Urzędu Miasta Puławy.

karta_png