Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Spektakl komediowy "Najsłodszy owoc"

Ocena 0/5

„Najsłodszy owoc” Stefana Vogla to pełna zaskakujących zwrotów akcji i przezabawnych perypetii komedia dla widzów dorosłych, która opowiada o namiętnościach, ukrytych marzeniach i o tym, czego pragniemy najbardziej, ale boimy się̨ po to sięgnąć́.

Fantastyczny scenariusz, doskonała obsada, świetna reżyseria i realizacja gwarantują̨ niezapomnianą zabawę, pozostawiając jednocześnie widzom odrobinę miejsca na refleksję.

Dwie godziny wspaniałej rozrywki zapewnią Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego pokolenia w spektaklu wyreżyserowanym przez Dariusza Taraszkiewicza.

Obsada: Edyta Herbuś, Kaja Paschalska, Krzysztof Wieszczek, Bartek Firlet

Na spektakl „Najsłodszy owoc” zapraszamy 22 października 2022 r. o godz. 17:00. Bilety do nabycia w kasie POK, tel.: 81 458 67 21.

Zamówienia grupowe: tel. 515 400 723

Bilety online: kupbilecik.pl, eBilet.pl, Biletyna.pl.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności