Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Recytatorzy z POK nagrodzeni w konkursie "Uwielbiaj Duszo moja Pana"

Ocena 0/5

Wystąpienia recytatorskie, wokalne, turniej wiedzy oraz konkurs plastyczny w ramach obchodów XXI Dnia Papieskiego już za nami. Zwycięzców wszystkich konkursowych zmagań poznaliśmy w ubiegłą niedzielę, podczas Koncertu Laureatów, który odbył się w kościele pw. Świętej Rodziny w Puławach.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu recytatorskiego Poezji i Prozy Religijnej  „Uwielbiaj duszo moja Pana” znaleźli się reprezentanci Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”.

III miejsce w kat. klas uczniów średnich zdobyła Wiktoria Kucharczyk, podopieczna Katarzyny Grudzień z Teatru SPUT²Spośród adeptów sztuki żywego słowa z Koła Konferansjerów i Recytatorów prowadzonego przez Annę Filipiak-Matras, jury nagrodziło I miejscem Zuzannę Nowakowską w kat. szkół podstawowych klas IV-VIII.

fot. M. Kawka

Aleksandra Osiak została laureatką II nagrody w kat. młodzieży szkolnej, natomiast do Dominika Kęsika trafiło wyróżnienie w kategorii osób dorosłych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom. Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi listami laureatów wszystkich konkursów, które dostępne są na stronie Stowarzyszenia Rodzina.

Fotogaleria z wydarzenia dostępna jest na profilu facebookowym Stowarzyszenia

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności