Recytatorskie talenty z „Domu Chemika” docenione w ogólnopolskim konkursie
Recytatorzy ze Studia Żywego Słowa w POK „Dom Chemika” po raz kolejny zaprezentowali swoje umiejętności na ogólnopolskiej scenie, biorąc udział w 5. edycji konkursu recytatorskiego online „Słowo na Widelcu”. To wyjątkowe wydarzenie, promujące piękno żywego słowa i wrażliwość na literaturę, stało się dla nich okazją do zaprezentowania talentu oraz pracy artystycznej.
Tegoroczna edycja przyniosła naszym podopiecznym wspaniałe sukcesy. W gronie nagrodzonych znaleźli się:
Zuzanna Baran – wyróżnienie;
Tobiasz Lewkowicz – wyróżnienie specjalne;
Julia Jóźwicka – III miejsce;
Hanna Milanowska oraz Zuzanna Nowakowska – I miejsca w swoich kategoriach wiekowych.
To ogromne osiągnięcie jest dowodem ich talentu, systematycznej pracy oraz zaangażowania. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom oraz ich instruktorce Paulinie Pajórek.
Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej radości z rozwijania pasji do sztuki słowa!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!