Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Koncert "W rytmie tańca - IKONY POPU"

Ocena 0/5

Błysk reflektorów, taniec, wielkie emocje i przeboje, które zna każdy – już 20 czerwca scena Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” wypełni się dźwiękami największych hitów podczas koncertu „W rytmie tańca – IKONY POPU”.

Przed nami wieczór, który jest hołdem dla największych gwiazd estrady i ich niezapomnianych przebojów, to muzyczna podróż przez świat legend popkultury – od elektryzujących rytmów Michaela Jacksona, przez sceniczną charyzmę Lady Gagi i Tiny Turner, aż po niezapomniane ballady Whitney Houston. W programie nie zabraknie także znanych i lubianych polskich przebojów, które z całą pewnością porwą puławską publiczność.

Koncert jest jednocześnie podsumowaniem sezonu artystycznego grup tanecznych pracujących pod opieką instruktora i choreografa Jacka Kowalczyka. W koncercie podzielonym na dwie części zaprezentują się dzieci i młodzież ze Studia Tańca POKUS (godz. 16.00) oraz tancerki formacji ABAKUA i Szpils Heels (godz. 18.00). Publiczność zobaczy energetyczne hip-hopowe choreografie inspirowane popową sceną świata, gorące latynoskie rytmy salsy i bachaty oraz pełne charakteru i kobiecej siły układy high heels.

Na scenie tancerzom towarzyszyć będą zaproszeni goście – wokaliści: Maria Birkina, Gabriela Grzebalska, Julia Michta i Agnieszka Grzegorczyk pracujące pod kierunkiem Michała Matrasa oraz Weronika Kubiś, Weronika Sierocka i Jakub Rogala - podopieczni Zbigniewa Jonaka, a także Natalia Kosmowska, którzy nie tylko brawurowo wykonają taneczne hity, ale też idealnie dopełnią całości widowiska.

Na koncert „W rytmie tańca – IKONY POPU” zapraszamy 20 czerwca od godz. 16.00 do sali widowiskowej POK „Dom Chemika”. Wstęp wolny.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności