Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Koncert "Osiecka"

Ocena 0/5

Koncert „Osiecka” to najnowsza propozycja muzyczna, którą wraz ze swoimi wokalistami przygotował instruktor, kompozytor i aranżer, Michał MatrasAgnieszki Osieckiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej teksty należą do kanonu polskiej piosenki poetyckiej i od lat nieprzerwanie zachwycają oraz wzruszają słuchaczy. Twórczość Osieckiej wciąż fascynuje i inspiruje, sprawiając że wielu wykonawców chętnie mierzy się z jej bogatym dorobkiem artystycznym.

Niezapomniane przeboje poetki, usłyszymy 28 września, w interpretacji Zespołu STARsi. Grupę tworzą aktywni seniorzy, których znamy z występów w Zespole Reprezentacyjnym Geriatrii, założonym ponad 4 lata temu w POK „Dom Chemika”. Na scenie zaprezentują się: Renata Siedlaczek, Edward Szymanek, Jagoda Sztuka, Janina Świech, Elżbieta Flasińska, Wiesław Suszek, Józefa Janczura i Bożena Jagielska. W programie m. in.: „Sing, sing”, „Małgośka”, „Nie żałuję”, czy „Nim wstanie świt”.

Wokalistom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny w składzie:

Aleksandra Walasek skrzypce,

Piotr Mazurek – gitara elektryczna,

Michał Matras  piano.

Koncert wyreżyserowany przez Renatę Siedlaczek, z pewnością doskonale wpisze się w poetycki klimat jesiennego wieczoru. Występ wzbogaci prezentacja fotografii nawiązujących do życia i twórczości Agnieszki Osieckiej.

Zapraszamy 28 września o godz. 18:00 do sali widowiskowej. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie POK „Dom Chemika”, tel.: 81 458 67 21.


 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności