Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Czerwcowa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Ocena 0/5

Po raz kolejny Miasto Puławy bierze udział w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W ubiegłym roku dzięki zaangażowaniu mieszkańców miasta i okolic Puławy zdobyły 3 miejsce. 

Oficjalna dwumiesięczna rozgrzewka przed czerwcową rywalizacją o zaszczytny tytuł Rowerowej Stolicy Polski zakończyła się 21 maja. Każdy kto wziął udział w treningu automatycznie bierze udział w czerwcowej rywalizacji bez konieczności dodatkowych zapisów. Serdecznie zachęcamy do włączenia się do tegorocznej konkurencji i wspólnej zabawy. Szczegóły na ulotce. 

W czerwcowej rywalizacji odbędą się następujące wydarzenia:

  • 1 czerwca, godz. 17:00 – oficjalne rozpoczęcie PRSP
  • 4/5 czerwca, godz. 21:00 – całodobowy rajd rowerowy
  • 11 czerwca, godz. 09:00 – rodzinny rajd rowerowy
  • 12 czerwca, godz. 10:00  #kręcimydlaPuław
  • 25 czerwca, godz. 10:00  #kręcimydlaPuław
  • 26 czerwca, godz. 12:00 – Rowerowy rajd „W krainie wąwozów”

W pozostałych dniach czerwca codzienne przejażdżki rowerowe o godz. 20:15 spod hali MOSiR, al. Partyzantów 11.

Zapraszamy!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności