Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

67. Turniej Wojewódzki OKR zdobyty przez recytatorki z POK

Ocena 0/5

Utalentowane recytatorki z grup teatralnych prowadzonych w POK „Dom Chemika” z sukcesem zaprezentowały się podczas Turnieju Wojewódzkiego 67. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, zdobywając wyróżnienia, miejsca na podium oraz nominacje do finału tego najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu recytatorskiego w kraju.

W eliminacjach wojewódzkich udział brało 29 recytatorów, jury wysłuchało trzech wystąpień osób śpiewających poezję, dwóch monodramów oraz czterech propozycji w turnieju wywiedzione.

Nagrodę i nominację do finału teatrów jednego aktora w Słupsku otrzymała Dominika Rodzoś (Teatr SPUT²) za monodram „Chora na świat”.

W finale turnieju recytatorskiego w kategorii osób dorosłych w Ostrołęce będziemy trzymać kciuki za laureatkę II nagrody - Paulinę Pajórek, podopieczną Anny Magdaleny Filipiak z Koła Konferansjerów i Recytatorów.

Wyróżnienia w turnieju wywiedzione ze słowa oraz w turnieju recytatorskim w kategorii młodzież szkół ponadpodstawowych przypadły kolejno Róży Wojtaś (Teatr SPUT²) oraz Aleksandrze Osiak (Koło Konferansjerów i Recytatorów).

Ponadto jury konkursowe przyznało nagrodę instruktorską dla Katarzyny Grudzień, która w naszym Ośrodku prowadzi zajęcia Teatru SPUT².

Serdecznie gratulujemy recytatorkom oraz Pani Katarzynie Grudzień i trzymamy kciuki za prezentacje finałowe naszych reprezentantek!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności