Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika

Raz, Dwa, Trzy… dzieści pięć okrążeń wokół słońca. Koncert Jubileuszowy

Ocena 0/5

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich zespołów na polskiej scenie - Raz Dwa Trzy - zagra 17 kwietnia 2026 r. w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" z okazji jubileuszu 35-lecia.

35 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.

Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” - jego swoistym DNA.

Jubileuszowymi koncertami właśnie - bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół pragnie uczcić wieloletnią przyjaźń ze swoją publicznością i wyrazić wdzięczność za to, że wiernie mu od lat towarzyszy .

Na koncert zapraszamy 17 kwietnia 2026 r. o godz. 19.00 do sali widowiskowej POK "Dom Chemika". Bilety w kasie POK i na Biletyna.pl. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności