Najpiękniejsze szopki wybrane!
Dziś w POK „Dom Chemika” rozstrzygnięto konkurs na Bożonarodzeniową Szopkę Przestrzenną. Jury w składzie: przewodnicząca Aleksandra Kozak-Kotowska (artysta plastyk, Dyrektor MDK), Marta Andała (artysta plastyk), Aneta Wawer (artysta plastyk) oraz Kamila Salwowska-Duk (POK "Dom Chemika") przyznało nagrody i wyróżnienia 22 pracom.
Oceniając szopki, komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania, zgodność z tradycją, estetykę oraz oryginalność. Uczestnicy konkursu po raz kolejny zaskoczyli różnorodnością wykorzystanych materiałów oraz kreatywnymi pomysłami.
Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczył Dyrektor POK "Dom Chemika" Zbigniew Śliwiński.
Szczegółowe wyniki dostępne są w protokole zamieszczonym na dole strony. Zachęcamy także do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gratulujemy nagrodzonym!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!