Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Warsztaty mistrzowskie i spotkanie otwarte z Markiem Raduli

Program

miejsce:
Marina Puławy, godz. 12:00 i 18:30
wstęp:
wstęp wolny

Warsztaty mistrzowskie i spotkanie otwarte z Markiem Raduli


Jesteście gotowi na rejs po muzycznym świecie Tadeusza Nalepy? W niedzielę, 16 sierpnia, pasjonatów bluesa zapraszamy na wyjątkową podróż inspirowaną postacią i muzyką bluesowego mistrza, Tadeusza Nalepy.

 

Tegoroczny bluesowy rejs rozpoczniemy od warsztatów mistrzowskich i spotkania z Markiem Raduli. Zajęcia z Markiem Raduli będą niezapomnianymi, prowadzonymi z niezwykłą erudycją i pasją, kompleksowymi ćwiczeniami o dziedzinach muzyki – rytmie, harmonii i melodii. Legenda bluesa udzieli uczestnikom wielu cennych rad o sposobach interpretacji oraz współczesnych technikach gitarowych.

 

 

W ramach wydarzenia zapraszamy także na otwarte spotkanie Marka Raduli z publicznością, które będzie swoistym spotkaniem autorskim z człowiekiem, który grał z Tadeuszem Nalepą w jednym zespole. W 1991 roku muzycy grali wspólnie w grupie „Absolutnie”, której twórcą był Nalepa. W listopadzie 2019 roku obchodził 40-lecie pracy artystycznej. Dwukrotnie wybrany Gitarzystą Roku (1997, 2004). Współpracował z wieloma zespołami m. in. Wanda i Banda, Kciuk Surzyn Band, Bajm, Budka Suflera, SQUAD, Kwartet Zbigniewa Jakubka, Carrantuohill, THE COLORS, Laboratorium oraz wieloma wybitnymi muzykami: Tadeuszem Nalepą, Marylą Rodowicz, Jackiem Skubikowskim, Grażyną Łobaszewską, Maciejem Zembatym, Izabelą Trojanowską, Krzysztofem Ścierańskim czy Anną Wyszkoni.

 

Na warsztaty w klasie mistrzowskiej z Markiem Raduli zapraszamy do Portu Marina, 16 sierpnia o godz. 12.00. Zapisy e-mail: blues@domchemika.pl. Ilość miejsc ograniczona.

 

Spotkanie otwarte z publicznością odbędzie się pół godziny przed koncertem. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

 

Zadanie dofinansowane z budżetu Miasta Puławy w ramach projektu „Bluesowy rejs – pamięci Tadeusza Nalepy”.

Daty związane z tym wydarzeniem:

16 Sierpnia 2020 | Marina Puławy, godz. 12:00 i 18:30 Warsztaty mistrzowskie i spotkanie otwarte z Markiem Raduli
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"