Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Bluesowy rejs - pamięci Tadeusza Nalepy: Koncert J.J. Band

Program

miejsce:
Marina Puławy, godz. 19:00
wstęp:
Wstęp wolny

Bluesowy rejs - pamięci Tadeusza Nalepy: Koncert J.J. Band


Jesteście gotowi na rejs po muzycznym świecie Tadeusza Nalepy? W niedzielę, 16 sierpnia, pasjonatów bluesa zapraszamy na wyjątkową podróż inspirowaną postacią i muzyką bluesowego mistrza, Tadeusza Nalepy.

 

W tym roku ponownie spotykamy się w Porcie Marina i chociaż warsztaty w formie tradycyjnej się nie odbędą, to i tak zapewnimy Wam moc atrakcji. Z całą pewnością nie zabraknie rytmów bluesa, które fanom gatunku zaserwuje J.J. Band.

 

Zespół w ciągu dziesięciu lat działalności zdobył miano jednej z najlepszych grup bluesowych w Polsce. W 2010 roku wydał autorską płytę "J.J. Band i przyjaciele grają utwory Tadeusza Nalepy – "Blues", uznaną za najlepszą polską płytę bluesową. Podczas koncertu usłyszycie utwory stworzone przez Tadeusza Nalepę - ojca chrzestnego polskiego bluesa, we współczesnych, świeżych aranżacjach.

 

 

Publiczność będzie miała okazję się przekonać, że klasyczny materiał sprzed 40 lat ciągle jest aktualny, a w wykonaniach grupy słychać nie tylko szacunek dla mentora polskiego bluesa, ale i entuzjazm, energię oraz wysoki poziom umiejętności młodych muzyków.

 

Koncert zapewni słuchaczom nie lada atrakcję, a niepowtarzalny klimat wydarzenia od lat tworzą jego wierni sympatycy, którzy cyklicznie przyjeżdżają na puławską imprezę.

 

Oprócz stałych członków zespołu, na scenie pojawią się także goście specjalni.

 

J.J. Band w składzie:


Jacek „Jogi” Jaguś – gitara i wokal

Bartek „Boruta” Łęczyński – harmonijka

Piotr Michalak – piano, hammond

Andrzej „Stagracz” Stagraczyński – bass

Bartosz „Mr. Shuffle” Niebielecki – perkusja

 

Gościnnie zagrają:


Marek Raduli – gitara

Rafał Karasiewicz – piano

 

Na koncert grupy J.J. Band i Przyjaciele zapraszamy o godz. 19:00 do Portu Marina. Jedyne co musicie zrobić, aby móc przyjść na koncert, to wypełnić interaktywny formularz.
Nie trzeba drukować potwierdzenia, a przy wejściu na teren wydarzenia należy podać swoje nazwisko. Pamiętacie – trzeba się stawić min. 20 minut przed rozpoczęciem imprezy. Ilość miejsc ograniczona.


Zadanie dofinansowane z budżetu Miasta Puławy w ramach projektu „Bluesowy rejs – pamięci Tadeusza Nalepy”.


Regulamin


Arkusz uczestnika wydarzenia

 

Daty związane z tym wydarzeniem:

16 Sierpnia 2020 | Marina Puławy, godz. 19:00 Koncert J.J. Band
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"