Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Konkurs Wiedzy o Św. Bracie Albercie "Trzeba być dobrym jak chleb"

Program

miejsce:
POK “Dom Chemika”
wstęp:
wstęp wolny

Konkurs Wiedzy o Św. Bracie Albercie "Trzeba być dobrym jak chleb"


W ramach obchodów 20. rocznicy nadania Puławom Patrona Świętego Brata Alberta zapraszamy serdecznie uczniów szkół do udziału w konkursie poświęconym postaci tego wyjątkowego Świętego. Konkurs Wiedzy o Patronie „Trzeba być dobrym jak chleb” jest okazją do zapoznania dzieci i młodzieży z postacią Adama Chmielowskiego: Patrioty, Artysty-Malarza i Ojca Ubogich.

 

Konkurs Wiedzy o Patronie „Trzeba dobrym być jak chleb”

  • Konkurs Wiedzy o Patronie „Trzeba być dobrym jak chleb” odbywa się w dwóch etapach i jest przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, średnich oraz dla osób dorosłych.

  • Każda szkoła, która zgłosi chęć udziału w konkursie powinna przeprowadzić eliminacje w swojej placówce, do dnia 18 października br.

  • Finał odbędzie się 6 listopada br. o godz. 11:00 w POK "Dom Chemika".

 

Obchodom ustanowienia rocznicy Brata Alberta patronem naszego miasta będzie towarzyszył także konkurs poetycki oraz terenowy rajd edukacyjny, szlakiem Brata Alberta w Puławach. Szczegóły tych wydarzeń podamy wkrótce.

 

Zapraszamy do udziału! Szczegóły konkursu w regulaminie.

Daty związane z tym wydarzeniem:

18 Października 2019 | POK “Dom Chemika” Konkurs Wiedzy o Patronie "Trzeba być dobrym jak chleb"
6 Listopada 2019 | POK “Dom Chemika”, godz. 11:00 Konkurs Wiedzy o Patronie "Trzeba być dobrym jak chleb" - Etap Finałowy
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"